Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Fakültesine En Yakın Kız Yurdu - Ankara Kız Yurdu, Eylül Residence, Ankaradaki Özel Kız Öğrenci Yurtları

Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Fakültesine En Yakın Kız Yurdu

Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Fakültesine En Yakın Kız Yurdu

Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Fakültesine En Yakın Kız Yurdu

Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Üniversitene En Yakın Kız Yurdu Eylül Residence 5 dakika yürüyüş mesafesi

Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Üniversitene En Yakın Kız Yurdu

Kız yurdu seçimi sırasında oldukça dikkatli hareket edilmelidir. Sunulan olanakların öğrencileri rahat ettirebilecek düzeyde olup olmadığı araştırılmalıdır. Yurdumuzun merkezi konumu sayesinde ve sergilenen güvenlik olanakları ile beraber birçok başarılı öğrenciyi bünyesinde bulundurduğu görülmektedir.

Kolaylıkla hiçbir ulaşım masrafı ödemeden fakültenize ulaşma imkanını elde edebilirsiniz.  Sadece merkezi konumu sebebi ile değil öğrencilerin kendisini evinde hissetmesi için de gerekli olan bütün adımlar atılmaktadır. Dönem sonu geldiğinde birçok öğrencinin yurdundan ayrılırken hissettikleri aynı evinden ayrılırken hissettikleri gibi olacaktır. İdari kadrodan çalışanlara kadar bu ortamın oluşturulması ve öğrencilerin rahat ettirilmesi için büyük bir çaba sarf edilmektedir.

Temiz Bir Çalışma Ortamı

Gazi Üniversitesi Mühendislik –Mimarlık Üniversitene en yakın kız yurdu

Eylül Residence Kız Yurdu 5 dakika yürüyüş mesafesi;

Yurt kapsamında yer alan çalışma salonları ile sınav haftalarını rahat bir biçimde atlatabilirsiniz. Sessiz ve temiz çalışma ortamları direkt olarak dersinize odaklanmanızı da mümkün kılmaktadır. Yurt içerisinde yer alan sterilliğin aynı şekilde çalışma salonlarında da kendini gösterdiği görülmektedir.

Telefon
WhatsApp